Камери відеоспостереження в нічних розважальних закладах

2

Нічні розважальні заклади це одні з найбільш особливих і складно охоронюваних об’єктів. Вони вимагають дуже індивідуального підходу до створення якісної відео-системи. Якщо ж тим більше це досить великий заклад з різними приміщеннями. Наприклад якщо є, ресторан, дискотека, караоке, бар і т.д., то в цих приміщеннях дуже різне освітлення. Тому відеокамери використовуються різні і з різними додатковими функціями. Які дозволяють вести якісне відеоспостереження.

Відеокамери використовуються для того щоб забезпечити безпеку відвідувачам і персоналу. Наприклад, крадіжки це явище не рідкісне в таких закладах. У гостя може пропасти сумка або мобільний телефон або гроші. І за допомогою запису з камер спостереження можна з’ясувати, що сталося і де поділися цінні речі відвідувача. І знайти їх найближчим часом. Такі ситуації найчастіше відбуваються на дискотеках, так як дуже сильно приглушене освітлення і деякі відвідувачі вживають алкогольні напої і починають менше стежити за своїми особистими речами. Тому для злодія це якраз вдалий момент. Служба безпеки стежить за такими ситуаціями і запобігає їм. Від того наскільки хороша система безпеки закладу, залежить і репутація закладу. Тому камери відеоспостереження на дискотеках підбираються такі, які захищені від попадання яскравого світла в об’єктив, так як при світломузиці. І гарною або посиленою інфра червоною підсвіткою.

Буває так, що досвідчені бармени можуть обманювати відвідувачів і не доливати їм деякі інгредієнти в коктейлі чи напої. Багато відвідувачів це помічають, хоч можуть і не говорити про це бармену. Такі ситуації теж впливають на репутацію закладу і в наступний раз людина вже може не прийти туди, де її обманюють. Тому важливо боротися з такими ситуаціями і виправляти їх. Ну а якщо на цьому грунті виникне конфлікт між відвідувачем і персоналом, то камери відеоспостереження допоможуть розібратися і з’ясувати ситуацію. Над баром теж повинна стояти відеокамери дуже хорошої якості зйомки, щоб можна було розглянути всі дрібниці. І ще через бари проходять гроші.

Зазвичай такі відео-системи як в нічних клубах, складаються з різних відеокамер. Купольні камери з’єднуються з без поворотними. На вході і на виході використовуються фіксовані відеокамери. Так як потрібно щоб всіх гостей було добре видно і були дані всіх людей, які заходили і виходили з приміщення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


3 + три =